Burun Dolgusu Acıtır mı?

Burun dolgusu ağrılı mıdır? - Burun dolgusu acıtır mı? - Burun dolgusu ağrı kesici  - Burun dolgusu ağrısı - Ameliyatsız burun estetiği zor mu?
Burun dolgusu ağrılı mıdır? - Burun dolgusu acıtır mı? - Burun dolgusu ağrı kesici  - Burun dolgusu ağrısı - Ameliyatsız burun estetiği zor mu? / Görsel kaynağı: Beautiful In A Way How to Sharpen The Nose

Burun dolgusu yapılırken genelde işlem öncesinde ağrı kesici içeren kremler burun üzerinde uygulama alanına sürülmektedir. Bunun dışında kendi içeriğinde ağrı kesici içeren dolgu malzemeleri bulunduğu gibi; uygulama bölgesine ağrı kesici enjeksiyonu da yapılabilmektedir.

Konu ile ilgili olarak:

  • uygulama bölgesine işlem öncesinde ağrı kesici enjeksiyonu yapılması uygulama yerinde ödeme ve dolgunun eksik yapılması ve yanlış bölgeye yapılmasına neden olabilir
  • içeriğine ağrı kesici bulunan ürünleri, ilave kimyasal maddeye bağlı allerji ve yan etki istemediğimden özellikle tercih etmiyorum
  • zaten ağrı kesici enjeksiyonu esnasında iğneye ve enjekte edilen ağrı kesiciye bağlı ortaya çıkmaktadır ağrı kesici krem sürülmesinden sonra en ince iğnelerle burun dolgusu yapılması uygundur.
Hastaların hissettiği küçük bir ısırık ya da hafif yanma şeklinde bir histir. Burun dolgusu yapılırken kişinin ağrı duyarlılığı, dolgu malzemesinin özelikleri ve burunda dolgu yapılan yere göre hissedilen ağrı miktarı değişebilir. Dolgu ile ameliyatsız burun estetiği çoğunlukla kolay, ofis şartlarında yapılabilen bir uygulamadır. Genellikle işlem sonrası ağrı kesici kullanılması gerekmemektedir. Burun ucu dolgusu, burun sırtı dolgusuna göre kısmen daha ağrılı olabilmektedir.

 

​​

Dr. Murat Enöz, Kulak Burun Bogaz Hastalıkları & Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı

Muayenehane:
Adres: İncirli Cad., No:41, Kat:4, Dilek Pastanesi Üstü, Posta kodu: 34147, Bakırköy - İstanbul
Randevu Tel: (0212) 561 00 52
Cep tel: (+90) 0533 6550199
Fax: (0212) 542 74 47
  
http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr.Murat-Enoz-Kulak-Burun-Bogaz-Uzmani.vcf linkinin üzerine tıklayarak vCard (VCF Dosyası)' nı açın ve otomatik olarak Dr.Murat Enöz telefon, fax, Email WhatsApp numarası ve adres bilgileri telefonunuza kaydolsun!
Murat Enoz, MD, Otorhinolaryngology, Head and Neck Surgeon - ENT Doctor in Istanbul

Private Office:
Address: İncirli Cad. No:41, Kat:4 (Dilek Patisserie Building), Postal code: 34147, Bakırköy - İstanbul
Appointment Phone: (+90) 212 561 00 52 
Cell phone: (+90) 533 655 01 99
Fax: (+90) 212 542 74 47

Automatically Dr.Murat Enöz's telephone, fax number, Email, WhatsApp number and office address will be saved on your mobile phone after the clicking on the link of http://www.kulakburunbogaz.info/Op.Dr.Murat-Enoz-Kulak-Burun-Bogaz-Uzmani.vcf with openning the vCard (VCF File)!

 


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Dudak Dolgusu Sonrasında Şişliği Azaltmak İçin Öneriler

Burun Dolgusunun Zararları

Burun Dolgusu ile İlgili Sık Sorulan Sorular ve Cevapları